Bambuskärbräda med rundade hörn och en silikonring för upphängning.
Beige
| Storlek | 24,8 x 17,9 x 1 cm |
| Material | Bambu |
| Tryckyta | 5 x 3 cm |
| Vikt | 0.350 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 11363 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 55,00 kr
Från 80,50 kr
Från 36,75 kr
Från 84,00 kr
Från 83,00 kr
Från 29,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |