Contrast skål blå/blå 160mm
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st |
440,00 |
Blå/blå
| Höjd | 8.5 cm |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Förpackning | 10.2x16.5x16.5 cm |
| Gross Volym | 278 cl |
| Vikt | 0.82 |
| EAN | 7321646103553 |
| Ursprungsland | Turkey |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 198,00 kr
Från 198,00 kr
Från 349,00 kr
Från 104,00 kr
Från 89,50 kr
Från 368,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |