Ostbricka i bambu med tre tillbehör som passar i utskurna fack. Individuellt packad i ask av brun kartong.
Brun (11)
| Material | Rostfritt stål 304, Bambu |
| Höjd | 1,7 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Längd | 38 cm |
| Storlek | 19 cmx1,7 cmx38 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 818/9.3 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 20,3 cmx39,5 cmx25 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, SVHC\'s, PCP, LFGB, Food Safe, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI70953611 | 289 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 98,50 kr
Från 155,00 kr
Från 95,50 kr
Från 104,00 kr
Från 340,00 kr
Från 179,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |