Denna salt- och pepparkvarnsset från InSideOut kombinerar en modern, strömlinjeformad design med hållbart gummiträ och en keramisk malningsmekanism. Setet är lätt att fylla på och utformat för långvarig användning, vilket gör det enkelt att krydda dina rätter efter smak och ge varje måltid det där lilla extra.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 236,00 | 231,00 | 226,00 | 221,00 | 204,00 | 190,00 | 181,00 | 178,00 | 175,00 | 172,00 |
Svart
| Material | Rubber wood, Aluminium, Ceramic |
| Höjd | 149mm |
| Diameter | 50mm |
| Vikt | 380g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57209.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 415mm x 320mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57209-N0002 | 1181 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 150,00 kr
Från 154,00 kr
Från 64,50 kr
Från 188,00 kr
Från 170,00 kr
Från 249,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |