Pepparkvarn tillverkad av akaciaträ. Kvarn i keramik.
Trä
| Förpackningsmått | 0.380 x 0.320 x 0.240 M |
| Bredd | 5 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Grossvikt | 0.433 kg |
| Nettovikt | 0.311 kg |
| Volym | 0.029 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941062528 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4713 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 150,00 kr
Från 64,50 kr
Från 188,00 kr
Från 170,00 kr
Från 249,00 kr
Från 209,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |