Pizzaskärare i ABS och PP med blad i rostfritt stål 430. Har en avtagbar kassett som klickas upp för enkel rengöring och åtkomst till bladen. Förpackad i en återvunnen polypåse.
Svart (01)
| Material | ABS, PP, Rostfritt stål 430 |
| Höjd | 1,6 cm |
| Bredd | 9,2 cm |
| Längd | 9,5 cm |
| Storlek | 9,2 cmx1,6 cmx9,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 74.4/16.2 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 42 cmx51 cmx21 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134952601 | 10102 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 32,90 kr
Från 37,00 kr
Från 360,00 kr
Från 329,00 kr
Från 715,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |