Lox - Lunchlåda 850 ml
Art.nr. MO2343-27
Minsta antal: 1 st
Lunchlåda i återvunnet rostfritt stål med PP-lock och 4 spännen, ett på varje sida. Volym: 850 ml.
57,50 kr
Märkning
-
- Klisterdekal - Lid
-
-
-
-
- Doming - Lid
-
-
-
-
- Tampotryck - Lid
-
-
-
-
- Klisterdekal - Side 1
-
-
-
-
- Doming - Side 1
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 1
-
- Klisterdekal - Side 2
-
-
-
-
- Doming - Side 2
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 2
-
- Klisterdekal - Side 3
-
-
-
-
- Doming - Side 3
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 3
-
- Klisterdekal - Side 4
-
-
-
-
- Doming - Side 4
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 4
-
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Lox - Lunchlåda 850 ml
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Förpackningsmått | 0.425 x 0.365 x 0.320 M |
| Längd | 19 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Grossvikt | 0.32 kg |
| Nettovikt | 0.27 kg |
| Volym | 0.050 M3 |
| Material | Återvunnet Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941076440 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| Nuvarande | 3586 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |