Matlåda för matrester eller lunch med 2 delar i rostfritt stål med kraftiga spännen. Tål maskindisk och vanlig ugn, ej mikro. Volym 1200 ml.
Matt silver
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.390 x 0.400 M |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 11.5 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Grossvikt | 0.439 kg |
| Nettovikt | 0.35 kg |
| Volym | 0.078 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941052604 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6953 |
| 20260609 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 37,45 kr
Från 85,50 kr
Från 56,50 kr
Från 32,90 kr
Från 88,00 kr
Från 94,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |