Set med bakredskap. Innehåller en ugnshandske i polycotton (95 % polyester och 5 % bomull), visp och slickepott i silikon.
Röd
| Förpackningsmått | 0.670 x 0.395 x 0.335 M |
| Längd | 25 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Grossvikt | 0.18 kg |
| Nettovikt | 0.134 kg |
| Volym | 0.089 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941059641 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 109,00 kr
Från 27,85 kr
Från 33,60 kr
Från 52,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |