Perfekt för köttälskare! Gaffel och kniv med trähandtag, knivblad i rostfritt stål.
Beige
| Storlek | 33,7 x 9,8 x 2,5 cm |
| Material | Rostfritt stål, Trä |
| Tryckyta | 5 x 2 cm |
| Vikt | 0.256 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13902 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 166,00 kr
Från 153,00 kr
Från 460,00 kr
Från 12,20 kr
Från 795,00 kr
Från 239,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |