Muffinsform för 6 muffins med förstärkta stålkanter ger stabilitet och jämn gräddning. Perfekt för både vardagsbak och när du vill få till fina muffins utan spill.
| Material | Silikon Rostfritt stål, Silicone steel wire stainless steel 2Cr13 |
| Vikt | 0.38 kg |
| Storlek | 37 x 22.5 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | Formstorlek Ø9 H:4 cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 1190 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 43,00 kr
Från 239,00 kr
Från 198,00 kr
Från 225,00 kr
Från 79,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |