Matförvaringslåda i bambu med avtagbar avdelare och fästbar elastisk nylonrem. Endast för torrvaror. Volym: 1000ml. Ej mikro. Endast handdisk.
Trä
| Förpackningsmått | 0.380 x 0.220 x 0.355 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Höjd | 6.5 cm |
| Grossvikt | 0.667 kg |
| Nettovikt | 0.505 kg |
| Volym | 0.030 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941055186 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 15 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 17 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 131,00 kr
Från 90,00 kr
Från 152,00 kr
Från 79,00 kr
Från 108,00 kr
Från 498,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |