Förvaringslåda i trä för upp till 40 tepåsar med glaslock och delade fack.
Beige
| Storlek | 15 x 15 x 8,4 cm |
| Material | Bambu, Glas |
| Tryckyta | 6 x 1,5 cm |
| Vikt | 0.505 kg |
| Antal per innerlåda | 32 |
| Antal per ytterlåda | 32 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1758 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 131,00 kr
Från 54,50 kr
Från 90,00 kr
Från 152,00 kr
Från 79,00 kr
Från 108,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |