Bestickset Victoria 30 delar ger en lyxigare känsla till vardagsbordet. Set för 6 personer med komplett innehåll. Passar både vardag och middag med gäster.
| Material | Rostfritt stål, stainless steel 18/0 |
| Vikt | 2.53 kg |
| Storlek | 22 x 3 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | 14, 20, 20, 23, 21,5 cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 295 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 444,00 kr
Från 48,50 kr
Från 41,80 kr
Från 14,40 kr
Från 19,20 kr
Från 10,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |