Bestickset bestående av en gaffel, kniv och sked av trä och rostfritt stål i en förslutbar bomullspåse. Transfer placeras på fodralet.
Beige
| Storlek | 5,7 x 1,7 x 23,5 cm |
| Material | Trä, Rostfritt stål, Bomull |
| Tryckyta | Laser: 4 x 0,7 cm, Transfer: 15 x 4 cm, DTF Transfer: 12 x 4 cm |
| Vikt | 0.091 kg |
| Antal per innerlåda | 120 |
| Antal per ytterlåda | 120 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6117 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 444,00 kr
Från 48,50 kr
Från 41,80 kr
Från 14,40 kr
Från 19,20 kr
Från 10,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |