Återvunnen polybomull (330 gsm) tygväska med stort fack med dragkedja upptill. Har långa bärhandtag (65 cm längd, 2,5 cm bredd) och matchande vävband. Inkluderar rPET-etikett på utsidan och en etikett inuti.
Blå (05)
| Material | Polyester 210D, Återvunnen bomull, rPET |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 45 cm |
| Storlek | 10 cmx30 cmx45 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 138/12.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 35 cmx47 cmx30 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134953205 | 9593 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,20 kr
Från 31,00 kr
Från 36,75 kr
Från 24,50 kr
Från 47,05 kr
Från 24,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |