Kasse i ekologisk bomull med långa handtag. 140 gr/m².
Svart
| Förpackningsmått | 0.450 x 0.400 x 0.310 M |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Grossvikt | 0.068 kg |
| Nettovikt | 0.056 kg |
| Volym | 0.056 M3 |
| Material | Ekologisk Bomull |
| EAN | 8719941052376 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 21792 |
| 20260429 | 29500 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,20 kr
Från 31,00 kr
Från 36,25 kr
Från 36,75 kr
Från 47,05 kr
Från 24,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |