Den här rustika och charmiga julstrumpan i jutestil är ett perfekt komplement till traditionell juldekor. Kantsömmarna ger en handgjord touch och gör den perfekt att fylla med festliga överraskningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 35,20 | 34,60 | 33,60 | 31,60 | 30,20 | 29,00 | 28,00 | 26,00 | 25,40 | 25,00 |
Natur
| Material | Polyester |
| Bredd | 260mm |
| Längd | 400mm |
| Vikt | 35g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90275.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 490mm x 430mm x 160mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90275-N0094 | 2861 st |
| Inkommande lager 2026-09-10T00:00:00+02:00 | 5000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 66,00 kr
Från 14,90 kr
Från 49,20 kr
Från 38,65 kr
Från 12,50 kr
Från 439,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |