Omfamna julstämningen med den här klassiska tomtemössan! Tillverkad i mjukt filttyg och toppad med en lekfull pom-pom. Oavsett om du firar på en julfest, ett festligt evenemang eller bara sprider glädje, ger denna tidlösa accessoar en glad touch till alla tillfällen.
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,00 | 8,60 | 8,00 | 7,80 | 7,40 | 7,20 | 6,60 | 6,40 |
Röd
| Material | Polyester |
| Bredd | 280mm |
| Längd | 380mm |
| Vikt | 19g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90270.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 290mm x 400mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90270-N0021 | 18268 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 66,00 kr
Från 9,10 kr
Från 324,00 kr
Från 14,90 kr
Från 49,20 kr
Från 12,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |