Klassisk ölhink i metall eller andra drycker med handtag och flasköppnare. Kapacitet: 4 L.
Matt silver
| Förpackningsmått | 0.260 x 0.260 x 0.600 M |
| Bredd | 23 cm |
| Höjd | 18.5 cm |
| Grossvikt | 0.453 kg |
| Nettovikt | 0.415 kg |
| Volym | 0.041 M3 |
| Material | Metall |
| EAN | 8719941062900 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 15 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 98,50 kr
Från 15,15 kr
Från 90,50 kr
Från 3,28 kr
Från 247,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |