Vinlåda av ljust trä med integrerad servitörskniv, flaskpropp, hällare och droppring i locket. Det extra träfästet håller flaskan säkert i lådan.
Beige
| Storlek | 36 x 11,2 x 12,3 cm |
| Material | Rostfritt stål, Bambu |
| Tryckyta | Laser: 6 x 4 cm, Screen: 20 x 8 cm |
| Vikt | 1.225 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2609 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 88,00 kr
Från 17,05 kr
Från 98,50 kr
Från 15,15 kr
Från 90,50 kr
Från 3,28 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |