Odlingssats innehålland lök, gurka, paprika, tomat och sallad . Tillverkad i EU. Odlingsbriketter ingår.
Beige
| Förpackningsmått | 0.600 x 0.400 x 0.200 M |
| Längd | 16.5 cm |
| Bredd | 9.5 cm |
| Höjd | 8.5 cm |
| Grossvikt | 0.178 kg |
| Nettovikt | 0.16 kg |
| Volym | 0.048 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941056862 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 28 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 771 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 17,05 kr
Från 70,00 kr
Från 17,05 kr
Från 20,90 kr
Från 21,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |