Kryp upp i soffan med denna mysiga, mjuka pläd. Lätt att ta med sig i det praktiska fodralet med dragsko som medföljer. Pläden är tillverkad av 160gsm fleece. Storlek 150x120cm.
3.79 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 83,00 | 80,50 | 78,00 | 76,00 | 74,50 | 73,50 |
Stenkol
| Storlek | 150 x 120 x 1 cm |
| Vikt | 300g |
| Tryckyta | 200 x 120 mm |
| Material | Polyester,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1657 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,50 kr
Från 177,00 kr
Från 68,00 kr
Från 177,00 kr
Från 198,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |