Carat ljuslykta 80mm
Klar
| Höjd | 8 cm |
| Längd | 7.5 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Förpackning | 8.8x7.8x7.9 cm |
| Gross Volym | 54 cl |
| Vikt | 0,,40 |
| EAN | 7321646084883 |
| Ursprungsland | Germany |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 24775 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 44,65 kr
Från 689,00 kr
Från 379,00 kr
Från 198,00 kr
Från 569,00 kr
Från 349,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |