Fidji flaska multifärgad, KE AC
Multifärgad
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Förpackning | 47x15x15 cm |
| Gross Volym | 2000 cl |
| Vikt | 1.9 |
| EAN | 7391533488407 |
| Ursprungsland | Sweden |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 33 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 280,00 kr
Från 259,00 kr
Från 179,00 kr
Från 539,00 kr
Från 289,00 kr
Från 1280,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |