Brains Joy wins BV AC-21
Gyllenbrun
| Höjd | 7.5 cm |
| Längd | 4.5 cm |
| Bredd | 5.5 cm |
| Förpackning | 7.5x12x12 cm |
| Gross Volym | 112 cl |
| Vikt | 0.35 |
| EAN | 7321646075621 |
| Ursprungsland | Sweden |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 78 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1575,00 kr
Från 585,00 kr
Från 449,00 kr
Från 719,00 kr
Från 449,00 kr
Från 209,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |