Konstgjord mini växt i PP. Typ: graptopetalum paraguayense form.
Vit
| Förpackningsmått | 0.375 x 0.375 x 0.340 M |
| Längd | 5.7 cm |
| Bredd | 5.7 cm |
| Höjd | 7.8 cm |
| Grossvikt | 0.11 kg |
| Nettovikt | 0.1 kg |
| Volym | 0.048 M3 |
| Material | PP |
| EAN | 8719941092679 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4959 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 40,80 kr
Från 40,60 kr
Från 40,60 kr
Från 9,84 kr
Från 73,00 kr
Från 1290,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |