Sladdlös lampa i plast som skiftar färg. Inkl. batterier.
Silver
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 16 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vikt | 175 g |
| Volym | 268.0826 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,85 kr
Från 23,55 kr
Från 104,00 kr
Från 75,00 kr
Från 23,55 kr
Från 49,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |