Mikrofiberhandduk av 90% polyester och 10% polyamid med elastisk upphängningsögla. Lätt och snabbtorkande. Mått: 70x120cm
Svart
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.340 x 0.430 M |
| Längd | 70 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Grossvikt | 0.17 kg |
| Nettovikt | 0.16 kg |
| Volym | 0.058 M3 |
| Material | PE |
| EAN | 8719941089471 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 8 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 156,00 kr
Från 141,00 kr
Från 250,00 kr
Från 214,00 kr
Från 170,00 kr
Från 98,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |