Golfhandduk i bomull med kopparhål och ring på toppen som upphängare. 350 gr/m². Handdukstorlek: 40x60 cm.
Svart
| Förpackningsmått | 0.460 x 0.300 x 0.560 M |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 62.5 cm |
| Grossvikt | 0.13 kg |
| Nettovikt | 0.118 kg |
| Volym | 0.077 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941057227 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1933 |
| 20260612 | 5000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 72,00 kr
Från 29,05 kr
Från 144,00 kr
Från 138,00 kr
Från 71,50 kr
Från 74,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |