rPET-golfset i en dragkedjeförsedd påse med PP-karbinhake, innehållande 3 övningsgolfbollar och 3 golftees i bokträ. Perfekt för reklam och övning vid tee-off. Inkluderar rPET-etikett.
Svart (01)
| Material | PP, rPET |
| Höjd | 4,5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 14 cm |
| Storlek | 5 cmx4,5 cmx14 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 165/17.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 35 cmx44 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134952401 | 5341 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 342,00 kr
Från 470,00 kr
Från 373,00 kr
Från 870,00 kr
Från 830,00 kr
Från 342,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |