Chokladlinser i söt glasbehållare. Innehåller 40 gram choklad.
Multifärg
| Förpackningsmått | 0.410 x 0.260 x 0.290 M |
| Längd | 5.5 cm |
| Bredd | 5.5 cm |
| Höjd | 3.5 cm |
| Grossvikt | 0.104 kg |
| Nettovikt | 0.099 kg |
| Volym | 0.031 M3 |
| Material | Glas |
| EAN | 8719941016910 |
| Ursprungsland | NL |
| Innerkartong (antal) | 24 |
| Ytterkartong (antal) | 144 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| 20260420 | 3415 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,20 kr
Från 29,30 kr
Från 6,00 kr
Från 3,79 kr
Från 4,50 kr
Från 4,99 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |