Färgglada godispastiller i en söt glasbehållare med metallfärgat lock. Innehåller 40 gram godisbönor.
Multifärg
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.250 x 0.270 M |
| Längd | 5.5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Höjd | 3.5 cm |
| Grossvikt | 0.105 kg |
| Nettovikt | 0.094 kg |
| Volym | 0.028 M3 |
| Material | Glas med Sodakalk |
| EAN | 8719941017559 |
| Ursprungsland | NL |
| Innerkartong (antal) | 24 |
| Ytterkartong (antal) | 144 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,20 kr
Från 31,00 kr
Från 6,00 kr
Från 4,50 kr
Från 69,00 kr
Från 8,95 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |