En varm och lätt väst med dunliknande vaddering. Tillverkad av 100% återvunnen polyamid. Tre ytterfickor med dragkedjor och två innerfickor. Elastisk kant nedtill och i ärmavslut. Dammodellen har avtagbar huva. Jackan är utrustad med färgade zippuller, hörlurslösning samt dragkedja.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 560,00 | 550,00 | 540,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | Skal: 100% återvunnen polyamid. Vaddering: 100% återvunnen polyester. Foder: 100% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla på låg temperatur, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Bruttovikt | 0.379 kg |
| Nettovikt | 0.345 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.9 kg |
| Bruttovolym | 0.004 m³ |
| Nettovolym | 0.037 m³ |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 100 st |
| Lagersaldo | 148 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 300 st |
| Lagersaldo | 14 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 820 st |
| Lagersaldo | 7 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 1380 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260422 | 100 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 260 st |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 120 st |
| Lagersaldo | 54 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 20 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 302,00 kr
Från 207,00 kr
Från 355,00 kr
Från 520,00 kr
Från 302,00 kr
Från 395,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |