En modern version av en klassisk T-shirt gjord i 100% ekologisk bomull. Den har en dubbel 1x1 ribbkrage. Förstärkt nackband och axelsömmar. Plagget är förkrympt och enzymbehandlat. Herrmodellen är gjord utan sidosömmar.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 156,00 | 152,00 | 146,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 100% ekologisk bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 160 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.144 kg |
| Nettovikt | 0.1296 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.48 kg |
| Bruttovolym | 0.00076 m³ |
| Nettovolym | 0.0032 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0714 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.2 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 94 st |
| Lagersaldo | 896 st |
| Lagersaldo | 1081 st |
| Lagersaldo | 726 st |
| Lagersaldo | 465 st |
| Lagersaldo | 10 st |
| Lagersaldo | 43 st |
| Lagersaldo | 152 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,00 kr
Från 43,45 kr
Från 38,20 kr
Från 282,00 kr
Från 43,45 kr
Från 35,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |