En rundhalsad unisex-tröja med kontrast för ökad synlighet. Tillverkad av återvunnen polyester som har en bomullskänsla. En dold sidficka med dragkedja. Muddar och nederkant i ribbtyg. Utrustad med en avtagbar nacketikett för enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 315,00 | 305,00 | 295,00 |
Visib yellow
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL | |
| 5XL |
| Modell | Unisex |
| Material | 100% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Kemtvätt |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.478 kg |
| Nettovikt | 0.435 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.12 kg |
| Bruttovolym | 0.00045 m³ |
| Nettovolym | 0.032 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.03831 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.8 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 135 st |
| Lagersaldo | 214 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 25 st |
| Lagersaldo | 290 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 250 st |
| Lagersaldo | 515 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 200 st |
| Lagersaldo | 227 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 300 st |
| Lagersaldo | 83 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 175 st |
| Lagersaldo | 63 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 25 st |
| Lagersaldo | 112 st |
| Lagersaldo | 51 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 150,00 kr
Från 158,00 kr
Från 220,00 kr
Från 145,00 kr
Från 115,00 kr
Från 298,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |