En huvjacka i ett mjukt bondat tyg där polyestern återvinns. Utrustad med två dolda sidfickor med dragkedja och två innerfickor. Muddar i tyg och nederkant med elastiskt band. Låsbar dragsko för en justerbar huva och en avtagbar nacketikett för enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 485,00 | 474,00 | 464,00 |
Dimmgrön
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | 50% spun dyed polyester, 24% återvunnen polyester, 20% viskos och 6% elastan |
| Textilvikt | 300 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.478 kg |
| Nettovikt | 0.435 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.12 kg |
| Bruttovolym | 0.00354 m³ |
| Nettovolym | 0.032 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.03831 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.8 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260820 | 80 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260422 | 10 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260820 | 440 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260820 | 360 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260820 | 280 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260820 | 100 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 150,00 kr
Från 158,00 kr
Från 220,00 kr
Från 145,00 kr
Från 115,00 kr
Från 298,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |