En tidlös klassisk blus. Tillverkad i ett lätt och halvtransparent material som har ett fint fall. Dold knappslå. Rynkade detaljer framtill, ärmslut samt ok baktill för snyggare passform.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 445,00 | 434,00 | 423,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | 100% polyester chiffong |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 120 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.275 kg |
| Nettovikt | 0.225 kg |
| Netto förpackningsvikt | 4.5 kg |
| Bruttovolym | 0.00145 m³ |
| Nettovolym | 0.0013 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.02899 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 5.5 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 4 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 40 st |
| Lagersaldo | 119 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 120 st |
| Lagersaldo | 23 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 140 st |
| Lagersaldo | 46 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 100 st |
| Lagersaldo | 58 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 40 st |
| Lagersaldo | 37 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 80 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 290,00 kr
Från 340,00 kr
Från 490,00 kr
Från 480,00 kr
Från 335,00 kr
Från 378,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |