En piké är ett klassiskt plagg som aldrig går ur modet. Oceanside Polo är framtagen med en unik bi-blend-kvalitet av bomull och extra elastan - mjuk och hållbar med skön stretch och passform. Den har alla klassiska detaljer men med en extra touch av exklusivitet i form av brodyr-logo i nacken, ton-i-ton knappar samt mjukt jersey-tyg på insidan av kragen.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 399,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 95% bomull, 5% elastan |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Tvätta med liknande färger, Använd inte mjukgörande medel, Stryk inte direkt på tryck |
| Textilvikt | 190 g/m² |
| Bruttovikt | 0.22 kg |
| Nettovikt | 0.198 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.88 kg |
| Bruttovolym | 0.00066 m³ |
| Nettovolym | 0.00059 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04437 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 13.2 kg |
| Förpackning | 45 PCS |
| Ursprungsland | IN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 46 st |
| Lagersaldo inkommande 20260527 | 60 st |
| Lagersaldo | 62 st |
| Lagersaldo inkommande 20260527 | 240 st |
| Lagersaldo | 50 st |
| Lagersaldo inkommande 20260527 | 300 st |
| Lagersaldo | 38 st |
| Lagersaldo inkommande 20260527 | 300 st |
| Lagersaldo | 88 st |
| Lagersaldo inkommande 20260527 | 120 st |
| Lagersaldo | 40 st |
| Lagersaldo inkommande 20260527 | 60 st |
| Lagersaldo | 87 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 141,00 kr
Från 91,50 kr
Från 111,00 kr
Från 91,50 kr
Från 420,00 kr
Från 111,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |