Vändbar, bekväm mössa med få sömmar. Det övre lagret är tillverkat av mikrofiber och botten är av fleece. Perfekt som ett grundskydd mot kyla under utomhusaktiviteter.
Hela produkten trycks i din design. Allt från bottenfärgen till logotypen. Görs i fullfärgstryck, vilket ger total frihet i färger och layout.
Storlek: 25 × 26 cm (+/- 1 cm)
Material: 100 % polyester
Materialvikt: mikrofiber 125 g / m 2, fleece 200 g / m2
Förpackad: individuell
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 104,00 | 99,50 | 92,00 | 86,00 | 83,00 | 79,50 | 76,00 | 74,00 |
Multicolor (09)
| Material | 100% polyester |
| Bredd | 25 cm |
| Längd | 26 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx40 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 50,00 kr
Från 126,00 kr
Från 38,20 kr
Från 72,00 kr
Från 44,00 kr
Från 80,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |