En klassisk mössa gjord av varmt ullgarn och elastisk akrylblandning som kommer hålla dig varm säsong efter säsong.
Antracitmelerad
| Modell | Unisex |
| Material | 70% akryl, 30% ull |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Bruttovikt | 0.07 kg |
| Nettovikt | 0.063 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.3 kg |
| Bruttovolym | 0.00086 m³ |
| Nettovolym | 0.00077 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07387 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7 kg |
| Förpackning | 100 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 527 st |
| Lagersaldo inkommande 20260817 | 1000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 50,00 kr
Från 126,00 kr
Från 38,20 kr
Från 72,00 kr
Från 44,00 kr
Från 80,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |