Polycotton mössa / beanie (95 % bomull och 5 % spandex) i 190 gr/m².
Svart
| Förpackningsmått | 0.510 x 0.270 x 0.450 M |
| Längd | 25 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Grossvikt | 0.055 kg |
| Nettovikt | 0.047 kg |
| Volym | 0.062 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941059559 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3204 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 50,00 kr
Från 126,00 kr
Från 72,00 kr
Från 44,00 kr
Från 80,00 kr
Från 50,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |