En vadderad softshelljacka i modern design. Tre ytterfickor med SBS-dragkedjor och en innerficka. Utrustad med svart foder och dekorerad zippuller. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 668,00 | 658,00 | 638,00 |
Röd
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | 85% polyester, 15% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 315 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.85 kg |
| Nettovikt | 0.75 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.5 kg |
| Bruttovolym | 0.00759 m³ |
| Nettovolym | 0.00683 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07455 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.5 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 89 st |
| Lagersaldo | 197 st |
| Lagersaldo | 351 st |
| Lagersaldo | 162 st |
| Lagersaldo | 109 st |
| Lagersaldo | 50 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 242,00 kr
Från 446,00 kr
Från 590,00 kr
Från 242,00 kr
Från 446,00 kr
Från 300,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |