Mycket funktionell och detaljrik skaljacka tillverkad av 100% återvunnen polyester. Alla utvändiga dragkedjor är vattentäta. Två ytterfickor med dragkedjor och två innerfickor. Rulla upp huva med dragsko, justerbara kardborrband och dragsko i nederkant. Tejpade sömmar. WP 10000 / MVP 800.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 893,00 | 872,00 | 842,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 100% återvunnen polyester, laminerad med trikå |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 125 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.6 kg |
| Nettovikt | 0.56 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11 kg |
| Bruttovolym | 0.0046 m³ |
| Nettovolym | 0.07 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.08 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 78 st |
| Lagersaldo | 3 st |
| Lagersaldo | 98 st |
| Lagersaldo | 173 st |
| Lagersaldo | 339 st |
| Lagersaldo | 153 st |
| Lagersaldo | 74 st |
| Lagersaldo | 54 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 162,00 kr
Från 136,00 kr
Från 147,00 kr
Från 1500,00 kr
Från 473,00 kr
Från 1518,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |