Mikrofleece med kvartslång dragkedja och hakskydd. Muddar med matchande elastisk kant. Borttagbar etikett. Modellen är 190 cm och bär storlek L.
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 118,00 | 116,00 | 114,00 |
Marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Microfleece av 100% Polyester, 155 g/m2 |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5.7kg |
| Förpackning | 39x51x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159628279 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 155 |
| M | 12 |
| L | 20 |
| XL | 1 |
| 2XL | 21 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 221,00 kr
Från 165,00 kr
Från 269,00 kr
Från 269,00 kr
Från 221,00 kr
Från 845,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |