Fleeceväst med polokrage och matchande dragkedja. Sidfickor med matchande dragkedja. Borttagbar etikett. Modellen är 185 cm och bär storlek M.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 176,00 | 174,00 | 172,00 | 170,00 |
Marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Fleece av 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 7.5kg |
| Förpackning | 54x36x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159628583 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 9 |
| M | 0 |
| L | 37 |
| XL | 31 |
| 2XL | 24 |
| 3XL | 17 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 302,00 kr
Från 207,00 kr
Från 355,00 kr
Från 520,00 kr
Från 302,00 kr
Från 395,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |