En varm och lätt jacka med dunliknande vaddering. Tillverkad av 100% återvunnen polyamid. Avtagbar barnsäker huva, tre ytterfickor med dragkedjor och två innerfickor. Elastiskt avslut i nederkant samt ärmar. Utrustad med färgade zippullers, hörlurslösning och dragkedja.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 556,00 | 546,00 | 536,00 |
Mörkmarin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 110/120 | |
| 130/140 | |
| 150/160 |
| Modell | Barn |
| Material | Skal: 100% återvunnen polyamid. Vaddering: 100% återvunnen polyester. Foder: 100% återvunnen polyester. |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla på låg temperatur, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Bruttovikt | 0.59 kg |
| Nettovikt | 0.54 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.4 kg |
| Bruttovolym | 0.0048 m³ |
| Nettovolym | 0.0045 m³ |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 97 st |
| Lagersaldo inkommande 20260729 | 60 st |
| Lagersaldo | 157 st |
| Lagersaldo inkommande 20260729 | 250 st |
| Lagersaldo | 247 st |
| Lagersaldo inkommande 20260729 | 190 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 151,00 kr
Från 556,00 kr
Från 378,00 kr
Från 525,00 kr
Från 595,00 kr
Från 229,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |