Unisex full EVA-sliders. Storlek 42-43.
Svart
| Förpackningsmått | 0.480 x 0.440 x 0.250 M |
| Längd | 29.4 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Grossvikt | 0.45 kg |
| Nettovikt | 0.44 kg |
| Volym | 0.061 M3 |
| Material | EVA |
| EAN | 8719941097766 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1809 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,30 kr
Från 25,45 kr
Från 149,00 kr
Från 288,00 kr
Från 149,00 kr
Från 288,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |