Termos i lackat rostfritt stål. Dubbelväggskonstruktion med integrerad mugg i locket. Smidigt auto open/close pip för att behålla värmen. Rymmer 500 ml. Läckagefritt.
Svart
| Förpackningsmått | 0.385 x 0.385 x 0.270 M |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 24 cm |
| Grossvikt | 0.358 kg |
| Nettovikt | 0.285 kg |
| Volym | 0.040 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941006294 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 11108 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 73,50 kr
Från 85,50 kr
Från 106,00 kr
Från 127,00 kr
Från 138,00 kr
Från 98,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |