Sweatshirt med huva i unisexmodell med borstad insida, ribb i mudd och avslut nedtill. Dragsko i huva och ficka framtill. Smart detalj för att kunna bära hörlurar ingår.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 285,00 | 281,00 | 274,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Unisex |
| Material | 65% polyester och 35% bomull (visibility yellow [11] visibility orange [170] 85% polyester och 15% bomull) |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.48 kg |
| Nettovikt | 0.432 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.8 kg |
| Bruttovolym | 0.00237 m³ |
| Nettovolym | 0.0021 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05875 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 310 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 250 st |
| Lagersaldo | 1051 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 525 st |
| Lagersaldo | 2609 st |
| Lagersaldo | 952 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 825 st |
| Lagersaldo | 225 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 875 st |
| Lagersaldo | 18 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 400 st |
| Lagersaldo | 28 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 100 st |
| Lagersaldo | 48 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 150,00 kr
Från 158,00 kr
Från 220,00 kr
Från 145,00 kr
Från 115,00 kr
Från 298,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |